Jak tanio zarezerwować luksusowy apartament

Jak tanio zarezerwować luksusowy apartament

Pobyt w luksusowym apartamencie nie musi powodować bankructwa.
Rozmawiając z ekspertami z branży noclegowej próbowaliśmy znaleźć proste strategie, dzięki którym będziesz mógł w znaczący sposób obniżyć koszty pobytu w nawet najbardziej luksusowym hotelu.
Porady obejmują rezerwację w nowo otwartych hotelach, odprawę pod koniec dnia oraz połączenie lotu i hotelu.

Apartament na wynajem, Apartamenty na wynajem, domki na drzewach, glamping, jurty, domki na drzewie, domki w drzewach, apartamenty do wynajęcia,
Apartament na wynajem,

Nie musisz przepłacać za apartamenty na wynajem- istnieją wskazówki i porady, które pozwalają znaleźć najlepsze ceny pokoi, dzięki czemu możesz cieszyć się podróżą bez poczucia utraty pieniędzy.
Oto kilka wskazówek:

Zajrzyj do hoteli biznesowych.

Według eksperta od oszczędności na Booking.com, hotele biznesowe mogą oferować świetne oferty, szczególnie podczas podróży po Europie.

Powodem jest to, że w miesiącach letnich iw weekendy w hotelach, które obsługują podróżujących w interesach, często dochodzi do opóźnień, co może prowadzić do niższych cen.

Poproś o pokój narożny.

Ekspert zaleca również wybranie pokoju narożnego, ponieważ zazwyczaj otrzymasz więcej powierzchni w tej samej cenie.
Jeśli chcesz przejść do pokoju narożnego, Specjalista sugeruje dyskrecję i unikanie pytania, gdy w recepcji czeka kilku gości.

Przyjazd pod koniec dnia.

Jeśli masz nadzieję na skorzystanie z uaktualnienia, odprawa pod koniec dnia może być Twoją odpowiedzią. Według specjalisty z branży noclegowej, ponieważ hotele mają lepsze poczucie obłożenia do tego momentu, są bardziej skłonni do oferowania aktualizacji, które są nadal dostępne.

Zarezerwuj w terminie anulowania.

Według właściciela dużej sieci hotelowej we Wrocławiu, jeśli chodzi o hotele, czasem czekanie do ostatniej chwili może pomóc ci w uzyskaniu lepszej ceny.
Zwykle anulowanie hotelu następuje w dowolnym miejscu z 24 do 48 godzinnym wyprzedzeniem, kiedy to pokoje stają się dostępne w niższych cenach.

wrocław na weekend,  apartamenty na wynajem wrocław,  apartament na wynajem wrocław, apatrament do wynajęcia wrocław, apartament w centrum wrocławia, apartamenty rynek wrocław, hotel wrocław, apartament wrocław wynajem,  noclegi wrocław
wrocław na weekend,

Połącz rezerwację hotelu i lotu.

Dobrym rozwiązaniem jest połączenie zakupu lotu i rezerwacji hotelu, ponieważ często może to prowadzić do oszczędności dla obu jednocześnie.

Zarejestruj się w hotelowych programach lojalnościowych.

„Jednym z najlepszych sposobów otrzymywania bezpłatnych aktualizacji jest zapisanie się do programu lojalnościowego i trzymanie się go”
Program lojalnościowy Marriott, Bonvoy, obejmuje najlepszą gwarancję dla gości, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas każdej podróży oraz dostęp do ekskluzywnych wydarzeń i wrażeń. Wiele programów obejmuje również bezpłatne noce lub bezpłatne przedmioty z rezerwacjami. Albo zdecyduj się na zapisanie się na programy lojalnościowe za pośrednictwem stron rezerwacyjnych. Podczas gdy hotele bezpośrednio oferują programy lojalnościowe, strony rezerwacyjne innych firm również to robią.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać powiadomienia o spadkach cen.

Jeśli nie masz czasu na uważne monitorowanie cen, zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia w formie newslettera. Zajmą się twoją pracą, wysyłając Ci e-maile, gdy ceny zaczną spadać, jednocześnie upewniając się, że nie zaleją Twojej skrzynki odbiorczej.

Zarezerwuj pokój w nowej nieruchomości.

Innym rozwiązaniem jest rezerwacja pokoju w nowo otwartym hotelu, ponieważ czasami może to prowadzić do obniżenia stawek. Zdaniem Eksperta hotel będzie starał się zwiększyć biznes i przekazać wiadomość, co często może prowadzić do zniżek.wrocław na weekend,  apartamenty na wynajem wrocław,  apartament na wynajem wrocław, apatrament do wynajęcia wrocław, apartament w centrum wrocławia, apartamenty rynek wrocław, hotel wrocław, apartament wrocław wynajem,  noclegi wrocław

Użyj kodów kuponów.

Kupony mogą nie być pierwszą rzeczą, o której myślisz, gdy chcesz zarezerwować pokój, ale strony takie jak Coupons.com i DealsPlus.com zawierają całe sekcje kodów kuponów dla podróżnych.
Obejmują one zniżki na pobyty hotelowe w różnych miejscach i na loty.

Wspomnij, kiedy jest to specjalna okazja.

Niezależnie od tego, czy są to urodziny, rocznica, miesiąc miodowy, czy pierwszy raz w hotelu, nigdy nie boli wspomnieć, że świętujesz wyjątkowy czas. Czasami może to prowadzić do ulepszeń lub zestawów rozrywkowych, które pomogą uczynić Twój pobyt jeszcze bardziej wyjątkowym.

Postępuj zgodnie z zasadą przeciwieństw.

Ekspert zaleca korzystanie z „przeciwieństw” – rezerwowanie, gdy większość nie rezerwuje.
Specjalista w branży noclegowej wspomniał, że hotele w dzielnicach biznesowych mogą oferować świetne oferty w weekendy, a ośrodki wypoczynkowe należy rezerwować w środku tygodnia, aby uzyskać najlepsze oszczędności.

Zapytaj znajomych

Hotele lubią polecenia, które przynoszą nowe interesy i często nagradzają za to gości.
Przykładowo Marriott da gościom do 50 000 punktów bonusowych za polecenia i 10 000 punktów bonusowych za darmo dla poleconych przyjaciół.
Podobnie robią luksusowe Aparthotele, Batogospot  oferuje 5% zniżki za każdym razem, gdy polecisz znajomemu.

Źródło: www.businessinsider.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *